نکات قابل توجه قبل از خرید مبل ماساژ

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 14 مرداد 1396 در ساعت 12 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروز می خواهیم شما را در خرید مبل ماساژ راهنمایی کنیم، اینکه چه مواردی را برای داشتن یک خرید مطمئن رعایت کنید که باعث رضایتمندی شما باشد.

اول از همه شما را با این وسیله جذاب وکارآمد آشنا خواهیم کرد؛ مبل ماساژ یک وسیله برقی پیشرفته است، که به صورت هوشمند و اتوماتیک ماساژ را انجام می دهد. در حین ماساژ چون فرد در وضعیت بدنی که برایش راحت و مطلوب است قرار می گیرد، احساس رضایتمندی بیشتری دارد. به دلیل تنوع برنامه ریزی در این مبل ها، می توانید ماساژ آن را مناسب با بدن زن یا مرد تنظیم نمایید و همچنین از اکثر حرکات یک ماساژ واقعی از جمله نیدینگ ضربه ای، ورز دادن، فشردن، مالش عمیق یا سطحی، حرکت لرزشی و ... استفاده کنید.

این مبل ها در سه نوع موجود می باشد: مبل هایی که فقط از ویبره (لرزش) برای ماساژ استفاده می کنند، مبل هایی که بوسیله رول های مکانیکی ماساژ را انجام می دهند و مبل هایی که علاوه بر رولینگ و ویبره (لرزش) دارای ماساژ بادی بوده و از انواع پیچیده این مبل ها می باشند.

مدل پیشرفته این مبل های ماساژ ابتدا شکل ظاهری بدن را اسکن و اندازه گیری کرده، طبق ساختار بدن ماساژ را برنامه ریزی می نمایند. درای 5 برنامه خودکار ریلکسیشن، اکتیویشن، مورنینگ، نایت و ویتالیتی هستند و به وسیله مادون قرمز، عمل گرم کردن پا را انجام می دهند، همچنین دارای پشتی برای افزایش گردش هوا و لرزش ماساژ در قسمت ران ها و فشار هوا، در قسمت بازو، پا وکف پا می باشند.

در هنگام خرید مبل ماساژ به این نکات دقت نمایید:

با پزشک مشورت کنید: حتما قبل از خرید این وسیله، با پزشک فیزیوتراپ یا متخصص استخوان و عضله مشورت کنید، شاید به دلالیلی شما مجاز به ماساژ گرفتن نباشید. هزینه خود را مشخص نمایید: هزینه قابل پرداخت خود را مشخص کنید و نسبت به آن سعی کنید بهترین مدل رابا بیشترین تحقیق انتخاب کنید.

نوع مبل ماساژ را مشخص کنید: این مبل ها انواع متفاوتی دارند، از جمله مدل خوابیده یا مدل ضربه ای و مدل هایی که در بالا اشاره شد، که برخی ویژگی های خاصی دارند، قبل از خرید حتما در این موارد تحقیق نمایید.

در مورد کارآیی و ویژگی های مبل ماساژ تحقیق کنید: قبل از خرید با استفاده از اینترنت در مورد وسیله مورد نظر اطلاعات کسب کنید، از تجربه دیگران استفاده کنید و از کسانی که از این وسیله استفاده می کنند بخواهید شما را در شناخت این دستگاه راهنمایی کنند.

در کل این مبل ها تکنیک های مورد علاقه هر فردی را دارا می باشد که شما باید بسته به علاقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید، مثلا برخی از مدل ها بر پایه ضربه زدن، فشار نقطه ای و پرس است که شبیه حرکات ماساژ سوئدی یا شیاتسو و ... می باشد. یا برخی از مدل ها با استفاده از کیسه هوا، ساق پا و دست های شما را ماساژ می دهند و با استفاده از ویبره یا همان لرزش، ران و گردن و عضلات کمری را ماساژ می دهند، شما باید دقت کنید که آیا این ویژگی ها موردعلاقه شما است یا خیر.

برخی از این مبل ها دارای قابلیت پخش موسیقی نیز می باشند که خیلی ها به این مسئله علاقه دارند، اگر فکر می کنید شما نیز از آن دسته افراد هستید که حین ماساژ، گوش دادن به موسیقی برایتان لذت بخش است پس می توانید این مدل را انتخاب کنید.

در مورد میزان لرزش دستگاه تحقیق کنید: باید مطمئن شوید که شدت لرزش مبل برای شما مناسب است یا خیر، برخی دارای لرزش شدید ، برخی دارای لرزش ضعیف و برخی نیز دارای کنترل شدت لرزش می باشند، که نسبت به حجم عضلاتتان و سلیقتان مدل مبل را انتخاب نمایید.

در انتخاب طرح و رنگ مبل ماساژ دقت کنید: برخی افراد به یک دست شدن وسایل خانه اهمیت می دهند، اگر شما از آن دسته افراد هستید که ست کردن وسایل برایتان مهم است حتما در انتخاب رنگ و مدل این مبل ماساژ دقت نمایید زیرا این مبل ها از این قاعده مستثنی نیستند.

مبل ماساژ بدون خدمات پس از فروش خریداری نکنید: خرید کالای بدون گارانتی موجب دردسر خواهد شد، حتی اگر به قیمت ارزان تر بودن وسیله تمام شود، پس هنگام خرید حتما دستگاهی که ضمانت نامه و خدمات پس از فروش را دارا می باشد خریداری نمائید. هنگام خرید دستگاه را آزمایش کنید: این حق شما است که قبل از خرید وسیله و پرداخت هزینه بابت دستگاه آن را در فروشگاه امتحان کنید، تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل نمایید. روی مبل ماساژ بنشینید و یک ماساژ با دستگاه بگیرید، اگر مورد پسندتان بود خریداری کنید.

در مورد هزینه حمل و نقل با فروشنده کنار بیایید: در اکثر مواقع که خرید می کنید با این مسئله روبرو شده اید، این یک امر عادی قدیمی هنگام خرید یک کالاست، که فروشنده معتقد است هزینه حمل و نقل به عهده خریدار می باشد و بالعکس. پس برای اینکه مشکل پیش نیاید این مسئله را حتما با فروشنده حل کنید.

و در آخر و پس از خرید دستگاه، فاکتور فروش و برگ گارانتی را به خوبی نگهداری نمایید تا در موقع لزوم از آن استفاده نمایید.تا جایی که می توانستیم شما را با موارد اساسی آشنا نمودیم تا هنگام خرید با مشکلی مواجه نشوید و بتوانید بهترین وسیله مورد نیاز را خریداری نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :