فواید علمی استفاده از مبل ماساژ

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 18 مرداد 1396 در ساعت 20 : 18 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در دنیایی زندگی می کنیم که هر روز شاهد اختراع جدیدترین وسایلی هستیم که آرامش را برایمان به ارمغان می آورد. یکی از این دستگاه های نو ظهور، که در حال حاضر در دسترس همگان می باشد مبل ماساژ است و همان طور که از اسمش پیدا است دستگاهی است، که با نشستن و خوابیدن روی آن شما به راحتی می توانید ماساژ مورد علاقه تان را بگیرید.

مبل ماساژ علاوه بر این که موجب از بین رفتن خستگی جسم و درمان برخی بیماری ها شما می شود، باعث هوشیاری ذهن می شود و این حس را به شما می دهد که روزتان پر از انرژی مثبت باشد. در این مقاله به مزیت های مبل ماساژور اشاره خواهیم کرد:

اولین مزیت؛ که در مورد این دستگاه الکتریکی می توان گفت این است که باعث افزایش گردش خون در بدن می شود. ماساژ با ضربه زدن بر روی مویرگ ها و عروق خونی باعث می شود که خون به راحتی به سمت قلب هدایت شود. مخصوصا برای افرادی که در طول روز فعالیت خاصی ندارند، که باعث افزایش سرعت گردش خون در بدنشان گردد این مبل گزینه مناسبی می باشد، همچنین بیمارانی که دارای مشکلات قلبی و عروقی هستند نیز به راحتی می توانند از این دستگاه استفاده کنند. همین گردش خون موجب می شود اسید لاکتیک خون به سمت کلیه ها رفته و از بدن خارج شود.

دومین مزیت؛ این مبل ها به دلیل آرامش خاصی که در فرد ایجاد می کنند، موجب از بین رفتن استرس می شوند. حتی اگر یک بار هم ماساژ گرفته باشید به راحتی می توانید این جمله را درک کنید زیرا آرامشی که افراد حین ماساژ گرفتن دارند وصف کردنی نیست، مخصوصا در دنیای پر استرس امروزی که مشغله فکری بسیار زیاد است، با یک ماساژ ساده توسط مبل ماساژ شما می توانید برای 1 ساعت هم که شده فکر خود را از این مشغله ها و استرس های روزمره دور کنید و یک روز عالی را سپری کنید.

سومین مزیت؛ این است که با یک صندلی ماساژ شما به راحتی می توانید بیماریهای خود را درمان کنید. می پورسید چگونه؟ تحقیقات ثابت کرده است که با افزایش جریان خون در بدن یک سری از سر دردها از جمله میگرن درمان می یابد. یا مثلا درد های عضلانی یا کوفتگی بدن با یک ماساژ به سرعت خوب خواهد شد. کسانی که از گرفتگی عضلات رنج می برند به راحتی می توانند با استفاده از یک مبل ماساژ، مشکل کوفتگی عضلات و درد خود را از بین ببرند.

علاوه بر این در درمان درد کمر نیز بسیار موثر است، این ماساژورها طوری طراحی شده اند، که با ستون فقرات کاربر به خوبی همخوانی داشته و با ماساژ کمر و ایجاد گرما، درد در آن نقطه از بدن را به راحتی کم کرده از بین ببرند. این دستگاه ها علاوه بر ماساژ از مزیت گرما در حین ماساژ نیز برخوردار می باشند و همین عمل موجب تسریع درمان در بیماران خواهد شد.

مزیت دیگر؛ این است که این مبل علاوه بر تمام نکاتی که در بالا توضیح دادیم موجب انرژی مضاعف در شما خواهد شد. گرفتن یک ماساژ خوب در طول روز یا بعد از کار، کلا در هر موقع، باعث ایجاد انرژی در افراد خواهد شد اگر در حین کار یا قبل از کار، شما یک ماساژ خوب داشته باشید، شک نکنید که بازده کاری شما در آن روز بسیار بیشتر از روزهای دیگر است زیرا ماساژ رابطه مستقیم با از بین بردن خستگی و ایجاد انرژی مثبت در بدن دارد.

در کل داشتن یک مبل ماساژ با توجه به مزیت هایی که در بالا اشاره شد، بهترین گزینه برای همه افراد می باشد زیرا در این روزها که همه افراد در زندگی به نحوی درگیر می باشند خیلی راحت می توان در خانه برای ساعتی هم که شده با گرفتن یک ماساژ گرم و لذت بخش خود را رها کرده و به راحتی استراحت کنید. در اینجا به این نکته اشاره می کنیم اگر برای درمان بیماری قصد خرید مبل ماساژ را دارید حتما قبل از خرید با پزشک متخصص خود مشورت نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :