تردمیل راهی برای تقویت استخوان ها

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 29 آبان 1395 در ساعت 15 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

خیلی از کاربران برای استفاده از تردمیل اهدافی را دنبال می کنند. برخی از افراد برای تقویت سیستم قلبی خود از تردمیل استفاده می کنند و برخی دیگر برای تناسب اندام هر چه بیشتر و کاهش وزن خود از تردمیل استفاده می کنند. باید ببینید منظور از خرید تردمیل چه چیزی است . برای اینکه کالری بیشتری بسوزانید حتما از یک تردمیل با روش درست و صحیح استفاده نمائید .

استفاده از تردمیل خیلی فوائد بسیاری را شامل می شود ، به جز همه این فواید باید گفت پیاده روی در فضای آزاد یا با استفاده از تردمیل از جمله ورزشهایی ست که برای دستیابی به سلامتی و تقویت استخوانها نیز بسیار مفید می باشد. دانشمندان پس از تحقیقات زیاد دریافتند که با پیاده روی کردن می توان تا 30 درصد احتمال شکستگی استخوان لگن را کاهش داد.ما در اینجا با معرفی چند راه ساده و ایجاد تغییرات مختصر در شیوه پیاده روی شما با استفاده از تردمیل راههایی برای جلوگیری از پوکی و شکستگی استخوان را بیان می کنیم.

پیاده روی یکی از موثرترین روش هایی است که سلامتی استخوان ها را فراهم می آورد ، ولی شما می توانید با اضافه کردن مقداری فشار به استخوان های خود در هنگام پیاده روی بر روی تردمیل کاری کنید که استخوانهایتان سلول بیشتری تولید کند و به این ترتیب تراکم آنها بالا رفته و از ابتلا به بیماری پوکی استخوان در امان بمانید.شما می توانید طبق یک برنامه مشخص و مدون از تردمیل به درستی استفاده کنید ، می توان گفت که تقریباً همیشه مسافت مشخصی را با سرعت معینی راه می روید یا می دوید.اما برای اینکه این اثربخشی برای استخوانهای شما بیشتر شود بهتر است با ایجاد تغییراتی در نحوه پیاده روی شوک کوچکی به استخوانهای خود وارد کنید.

استفاده از تردمیل باعث افزایش تقویت استخوانها می شود ، بهتر است 4 روز را به انجام تمرینات متفاوت و چالش بر انگیز بپردازید و یک روز را به شیوه سابق خود پیاده روی کنید. به این ترتیب سلول سازی در استخوانهایتان بیشتر می شود.طبق تحقیقات صورت گرفته دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که پریدن می تواند به میزان زیادی سبب تقویت استخوانها خصوصاً در خانم ها شود. اگر زنان در سنین بین 25 تا 50 سالگی 2 بار در روز و هر بار بیست پرش داشته باشند پس از گذشت 4 ماه میزان چگالی در استخوان لگن آنها افزایش یافته و در آینده از احتمال شکستگسی استخوان لگن در آنها کاسته می شود.می توانید این کار را بعد از انجام 5 دقیقه پیاده روی و خارج از تمرینات روی تردمیل انجام دهید.

برای داشتن پرشی مناسب ابتدا از قسمت زانو خم شده و بازوهای خود را به سمت عقب بدهید سپس به سمت بالا بپرید.پس از اینکه بیست بار پریدید مجدداً 10 دقیقه راه رفته و دوباره 20 پرش بعدی خود را انجام دهید.با انجام این 4 حرکت و اضافه کردن آنها به پیاده روی خود به میزان زیادی از خطر ابتلا به پوکی استخوان در سنین بالاتر جلوگیری کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :