تردمیل راهی آسان برای سوزاندن چربی بدن

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 29 آبان 1395 در ساعت 15 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

توجه کردن به ظواهر فیزیکی و رسیدگی کردن به آن به اضافه اینکه از لحاظ روانی مزایایی برای افراد به ارمغان می آورد ، همچنین می تواند اعتماد به نفس زیادی به آن شخص بدهد. در آخر نیز می تواند سلامت جسم و روح شخص را تضمین کند . نتیجه این عمل و زیبایی رسیدن بدن به تناسب مناسب است .

بهره بردن از وسایل ورزشی در دنیای امروز تاثیر به سزایی در علاقه مندی افرادی که ورزش دوست دارند گذاشته است . این عمل ورزش کردن را جذاب تر و زیباتر کرده است . پیشرفت علم در امر ورزش باعث شده تا افراد دیگر برای دویدن و پیاده روی بر روی آسفالت نروند و از مشکلاتی نظیر آلودگی هوا و سرما و گرما در امانند. تردمیل بهترین وسیله ای است که ورزش دوستان را از این مشکلات نجات می دهد .

تردمیل ابزار ورزشی است که با ورود خود در عرصه ورزش و دویدن تحول اساسی در بین تمامی کاربران ایجاد کرد . این امر باعث گردید تا میزان فعالیت بسیاری از انسانها بالا برود .دویدن بر روی تردمیل راهی به سوی سلامتی و حفظ تناسب اندام است . تردمیل تنها وسیله ای است که می تواند به طور مستقیم در امر لاغری و تناسب اندام کمک به سزایی بکند . همه این موارد به شرطی قابل اجرا است که اصول و قوانین آن درسا انجام بشود .

در زمان استفاده از تردمیل و وسایلی نظیر آن که ربط با ورزش دارد معده باید خالی باشد زیرا اگر معده پر باشد باعث می شود در شکم تحولاتی بوجود آید و باعث حال بهم زدن شود . با معده خالی و ورزش کردن باعث می شود تا سوخت و ساز بدن و فعالیت بدن بالا برود و بدن انرژی بیشتری نیز صرف می کند . این امر خیلی باعث کاهش وزن و سوزاندن چربی ها و لاغری می شود.

در زمانی که بر روی تردمیل در حال دویدن هستید ، سعی کنید از دسته های آن بر حفظ تعادل استفاده نکنید زیرا این عمل باعث می شود تا انرژی بیشتری را صرف کنید . در آن صورت بدن تمام توان و قدرتش را به کار میگیرد تا در عین حفظ تعادل خود راه رفته یا بدود و زیاد تر کالری بسوزانید.

در زمان دویدن و راه رفتن بر روی تردمیل به شدت حواس خود را به ضربان قلب جمع کنید و به هیچ عنوان از آن غافل نشوید . در نظر داشته باشید که افزایش میزان ضربان قلب شما رابطه مستقیمی با کم کردن وزن و چربی دارد که البته باید باتوجه به قاعده کلی وزن و سن میزان اضافه وزن هر شخص توجه ای ویژه شود.

به یاد داشته باشید در هنگام استفاده از تردمیل نباید دست هایتان به اطراف تاپ بخورند. دستها باید زاویه 90 درجه داشته باشند و از مفاصل شانه حرکت کنند و اگر میخواهید چربی سوزی بیشتری همزمان با استفاده از تردمیل داشته باشید, میتوانید از وزنه های ورزشی استفاده کنید. این کار باعث میشود تا شما در مدت زمان کمتری به نتیجه دلخواه خود برسید و از استفاده کردن تردمیل لذت ببرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :