با الپتیکال وزنتان را کم کنید

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 11 دی 1395 در ساعت 12 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اسکی فضایی و یا الپتیکال یک ماشین برای تمرین کاردیوی بسیار خوب می باشد که به وسیله آن می توان کاهش وزن داد.از آن نظر که پاهایتان هیچوقت از پدال ها جدا نمی گردد،لذا اصلا به زانو ها فشار و ضربه ای وارد نخواهد شد.

حرکت دستگیره و پدال ها به فرد کمک می کند تا بازوان نیز به خوبی تحت حرکت قرار گرفته و تمرین کنند. اسکی فضایی کلیه اعضای بدن را به حرکت درآورده و موجب کالری سوزی می شود.

گرم کردن بدن :

با سرعت ملایم و آرام باید شروع به پدال زدن کنیم تا بدن گرم شود.یعنی به صورتی که دمای بدن افزایش پیدا کند تا عضلات و مفاصل دچار گرفتگی نشود.

تمرین کاردیو

شدت تمرین را باید مقداری بیشتر کرده تا با همان شدت به اندازه 5 دقیقه تمرین را انجام داد.این تمرین باعث می شود تا کالری بسوزانید و سیستم قلب و تنفسی را تقویت می نماید.

تمرینات پایین تنه

به دستگیره ها اجازه دهید تا خودشان حرکت کنند و شما در حین تمرین دستگیره های ثابت وسط الپتیکال را بگیرید.برای این مرحله تنها از پاهایتان استفاده نمایید.اگر امکان بود شیب را بیشتر نمایید طوری که احساس نمایید از کوه بالا می روید.سعی نمایید وزنتان را بر روی پنجه پا بگذارید .

تمرین بالاتنه

برای انجام این نوع تمرین کاملا باید تمرکز داشته باشید که زیاد از پاهایتان استفاده نکنید و سعی کنید به کمک دستان عمل کشیدن و فشار دادن را انجام دهید.و پاهایتان را شل نمایید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :